Dirkači - Bradl vendarle prost - Avtomanija

Bradl vendarle prost

Dirkači

Bradl vendarle prost

31.07.2015 20:44

Informacije, ki zadevajo prihodnost Stefana Bradla, se spreminjajo z bliskovito hitrostjo. Včeraj smo pisali o tem, da se mu moštvo ne misli odpovedati, danes pa je Forward Racing objavil izjavo za javnost, v kateri so zapisali, da so z Nemcem dosegli dogovor o obojestranski prekinitvi pogodbe.

Artur Švarc

»Do težke odločitve smo prišli po tem, ko smo pretehtali možnosti dirkača za nadaljevanje dirkanja v prvenstvu in nadaljevanje njegove športne poti. Forward Racing se strinja, da Stefan Bradl od naslednje dirke, ki bo 9. avgusta, ne bo več član moštva. Stefanu Bradlu v prihodnje želimo vse najboljše,« so zapisali.

Bradlovo prihodnost povezujejo z Aprilio, kjer je Marca Melandrija na Sachsenringu zamenjal Michael Laverty. Ker severni Irec sicer dirka v britanskem Superbike prvenstvu in do konca sezone ne bi mogel hkrati dirkati tudi v razredu MotoGP, je Bradl za italijansko znamko boljša opcija.  

Za dodajanje komentarjev morate biti prijavljeni.
© Copyright 1999-2026 Avtomanija