Vrnitev v svojo nekdanjo ekipo
Williams, s katerim je Villeneuve leta 1997 osvojil naslov prvaka, je namreč Kanadčana povabil k sodelovanju kot ambasadorja znamke. Trenutno sta to že Jenson Button in Jamie Chadwick.
»Williams je bil pomemben del mojega življenja, z veliko lepimi trenutki. Vesel sem, da sem ponovno del družine in da bom lahko slavil dediščino znamke,« je povedal Villeneuve.
James Vowles je ponosen, da mu je uspelo pridobiti še eno pomembno ime. »V čast nam je imeti Jensona, Jacquesa in Jamie v ekipi leta 2025. Skupaj popolno predstavljajo to ikonično ekipo: zgodovino, ki smo jo ustvarili, našo tradicijo vlaganja v motošport in omogočanja dostopa prihodnjim prvakom ter našo ambicijo in odločnost, da znova pišemo zgodovino. Jenson in Jacques sta svojo F1 kariero začela pri Williamsu in nato postala svetovna prvaka, Jamie pa je premikala meje za ženske v motošportu kot dirkačica Williams Racinga in mentorica Lii Block. Zelo smo veseli, da so del naslednjega poglavja v zgodbi Williamsa."


