Vasseur ostaja pri Ferrariju
Uradno
Podaljšanje pogodbe je utišalo tudi govorice o Vasseurjevem odhodu, ki so dosegle vrh v času kanadske dirke, ugibanja o spremembah v Maranellu pa so se še okrepila ob Hornerjevem odhodu iz Red Bulla.
Ugibanja o naslednjem koraku Christiana Hornerja se bodo tako nadaljevala. Za nekaj let so se vrata pri Ferrariju sicer zaprla, zato pa je verjetnejša možnost pridružitev ekipi Alpine, saj naj bi bila Horner in Flavio Briatore v dobrih odnosih in čeprav je Alpine pred kratkim imenoval Steva Nielsena za generalnega direktorja, bi Horner kljub temu lahko prevzel vlogo vodje ekipe.
Za dodajanje komentarjev morate biti prijavljeni.
cosword9901.08.2025 06:45
Škoda
Advokat01.08.2025 08:29
Jaz pa mislim, da so se odločili za nadaljevanje stabilnosti, kar ni narobe. Bolj jim manjka kdo v inženirskem oddelku, da bi kaj dodal.
RenaultF101.08.2025 08:57
Nobeno presenecenje
macolar01.08.2025 09:09
Vasseur je v vsakem primeru bil pozitivna sprememba, sploh zato ker je zelo všečna osebnost, sploh če ga primerjamo z kskšnim Arrivabienejem ki je ves čas gledal kot sokol. Problem pri Ferrariju je predvsem v tem da je na pozicijah ki odločajo še vedno preveč arogantnih akterjev od katerih ni neke koristi, so pa dovolj zakoreninjeni da jim nihče nič ne more. Mclaren je imel podobne probleme in jih je to spravilo skoraj do bankrota, dokler ni Zak prevzel vajeti in ekipe popolnoma preobrnil. Vasseurju je nekaj malega že uspelo, čas pa bo povedal svoje.
ferrarif101.08.2025 12:11
Škoda, verjetno bi Horner bil boljša izbira, da bi nekaj reda vnesel.
Advokat01.08.2025 12:39
Ni rečeno. Novi pri RB-ju, že nima več tako prostih rok.


