Zakaj je Piastri bodoči prvak, Norris pa ne
Jones meni, da ima Piastri vse, kar potrebuje za uspeh v F1. Trdi celo, da mlademu Avstralcu uspeh preprosto sledi, ne glede na to, kaj počne.
»Ima vse lastnosti, ki jih po mojem mnenju potrebuješ, da si izjemno uspešen v Formuli 1,« pojasnjuje Jones. »Nekateri ljudje so uspešni ne glede na to, kaj počnejo. In on je eden izmed njih. Uspešen je bil v Formuli 3, uspešen v Formuli 2, in zdaj vodi v svetovnem prvenstvu.«
Po mnenju nekdanjega avstralskega prvaka F1 nekateri dirkači, kot je Norris, preprosto ne uživajo toliko v dirkalniku.
»Obstajajo dirkači, ki bolj uživajo, ko niso v kokpitu, kot ko so v njem,« je povedal. A pri Piastriju je drugače. »Pri njem veš: osredotočen je, ima cilj. In storil bo vse, kar je potrebno, da ga doseže. Storil bo vse, da zmaga na dirki. In to je tisto, kar moraš narediti,« je zaključil nekdanji prvak F1.


